czwartek, 4 października 2012

Konkurs Podrozniczy Etraveler.pl

W portalu podróżniczym Etraveler.pl właśnie rozpoczął się nowy, nieobecny dotąd w takiej formule konkurs – „Podróżnicze hardkory”, plebiscyt ciekawych, nieprzeciętnych i inspirujących podróży. Przedmiotem konkursu jest zamieszczenie w portalu Etraveler.pl w możliwie w najbardziej atrakcyjnej formie relacji z odbytej podróży. Jest pewien warunek – relacja musi się mieścić w jednej z siedmiu konkursowych kategorii: autostop, turystyka górska, turystyka rowerowa, turystyka kulinarna, turystyka ekstremalna, turystyka religijna, turystyka wodna. Po publikacji podróżniczych materiałów rozpoczyna się głosowanie internautów oraz redakcji Etraveler.pl.

Czternaście finałowych tekstów (po dwa z każdej kategorii) zostanie przedstawionych podróżniczemu jury, które wybierze zwycięzcę – „Podróżniczego hardkora” oraz zwycięzców poszczególnych kategorii. Na laureatów czekają cenne nagrody ufundowane przez firmy: Hama, Survivaltech, Nikwax, Meindl, Odlo, Viking, Uvex. Ponadto finałowe teksty zostaną wydane w formie e-booka a dochód z ich sprzedaży przeznaczony na realizację celów Fundacji Freespirit.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Podróżnicze hardkory” – podróżniczym wydarzeniu, którego celem jest promocja niestandardowych podróży, realizowanych na własne rękę, przybliżających różnorodność świata i zachęcających innych do jego odkrywania.

Wszystkie szczegóły znajdują się na konkursowej stronie: http://etraveler.pl/podroznicze-hardkory/
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: redakcja@etraveler.pl

Pozdrawiamy serdecznie,
Redakcja portalu Etraveler.pl

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Nice post! I am writing because I'm a fan of your pages. Sometimes I also would write something to commemorate the happy moment. But it is a long time i did not write for now i am busy in my work. I am working in a a freshwater pearl jewelry company.In collage, I major in English Teaching so it has some diffilut in this field: pearl jewelry. Tank you again.