wtorek, 16 lipca 2013

Praca dla osob znajacych rumunski i polski w Warszawie

Skanska to wiodąca, światowa firma budowlana i deweloperska. Wykonujemy obiekty kubaturowe, drogowe, mostowe, hydroinżynieryjne i kolejowe. Zajmujemy się działalnością deweloperską na rynku powierzchni biurowych jak i mieszkaniowych, realizujemy projekty z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Zajmujemy 1. miejsce w rankingach: ‘Firma dla Inżyniera’ oraz ‘Idealny Pracodawca’ wśród studentów i profesjonalistów. Jesteśmy najcenniejszą firmą budowlaną według Rzeczpospolitej oraz najbardziej zyskownym przedstawicielem branży według Polityki.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Asystent w dziale księgowości z językiem rumuńskim (umowa zlecenie)
Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • kontakt z klientami rumuńskimi – kontrahentami i pracownikami spółki obsługiwanej w ramach świadczenia usług finansowo-księgowych
  • bieżąca weryfikacja i akceptacja dokumentów pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • dekretacja, ewidencja i księgowanie dokumentów
  • wsparcie w pracy dla samodzielnych księgowych
WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego
  • komunikatywna znajomość języka polskiego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne)
  • doświadczenie w księgowości rozrachunków (należności lub zobowiązania) będzie dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu MsOffice
  • zdolności analityczne, dokładność i sumienność
  • umiejętność pracy w grupie
KORZYŚCI:
  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenie w księgowości
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z wybranym stanowiskiem pracy, na adres: rekrutacja@skanska.pl. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.