czwartek, 27 sierpnia 2015

Polskie Szkoły Internetowe Libratus - bezpłatna nauka w polskim systemie oświaty

Szanowni Państwo,

kontaktuję się z Państwem jako przedstawiciel Międzynarodowego Zespołu Placówek Oświatowych, który jest koordynatorem projektu Polskie Szkoły Internetowe Libratus. Polska e-Szkoła, którą prowadzimy powstała, by umożliwić polskim dzieciom przebywającym za granicą bezpłatną naukę w polskim systemie oświaty. Projekt ten to inicjatywa szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski. Mali Polacy otrzymują dostęp do Internetowej Platformy, na której zawarte są multimedialne materiały edukacyjne. Dodatkowo raz w tygodniu dzieci z całego świata uczestniczą w lekcjach on line z polskimi nauczycielami. Po ukończeniu roku nauki uczniowie mają możliwość otrzymania państwowego świadectwa.

Mając na uwadze Państwa zaangażowanie w budowanie polskiej wspólnoty poza granicami kraju prosimy o przekazanie emigrantom wiadomości o możliwości skorzystania z bezpłatnej edukacji. Będziemy zobowiązani, jeśli zgodzą się Państwo umieścić informację o trwających zapisach na rok szkolny 2015/2016 na Państwa stronie internetowej.

Propozycję notatki oraz logo naszej organizacji przesyłam Państwu w załączniku.
Tegoroczna rejestracja dzieci trwa w naszej szkole do 14 sierpnia, dlatego też bardzo zależy nam na tym, aby jak najszybciej dotrzeć do wszystkich Polaków zainteresowanych edukacją dzieci w polskiej szkole. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli zgodzą się Państwo wspomóc nas w rozpowszechnianiu informacji na temat naszej działalności. Będziemy zobowiązani jeśli wykorzystają Państwo także inne możliwości dotarcia do Polaków z informacją o pomocy, którą pragniemy im zaoferować. Przygotowaliśmy materiały informacyjne tj. ulotki oraz plakaty. Jeśli wyrażą Państwo zgodę prześlemy pod wskazany adres materiały w ilości jaką mogą Państwo przekazać naszym rodakom, dodatkowo w załączniku przesyłam materiały możliwe do wydrukowania i przekazania Polakom. Więcej informacji na temat naszej organizacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.libratus.edu.pl .
Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję i w razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu.

Pozdrawiam
Anna Małota
Dział promocji


www.facebook.com/PSI.Libratus

Brak komentarzy: