czwartek, 18 kwietnia 2013

Praca dla polskojezycznych osob w Bukareszcie

Sales & Office Manager (Poloneza)
Qarcata Polska sp. z o.o.

Grupa Qarcata, operator marki Romania Expo (www.romaniaexpo.pl) i wyłączny dystrybutor wybranych polskich producentów na rynku rumuńskim, poszukuje kandydatów do pracy o charakterze sprzedażowo-administracyjnym w Bukareszcie.

OBOWIĄZKI
- Prowadzenie infolinii dla aktualnych i potencjalnych klientów rumuńskich dot. produktów i marek będących w ofercie firmy
- Realizacja sprzedaży (ofertowanie, fakturowanie, logistyka)
- Aktywny kontakt z potencjalnymi klientami
- Czynności administracyjno-biurowe

OCZEKIWANIA
- Znajomość j. polskiego na poziomie zaawansowanym
- Native-speaker j. rumuńskiego
- Doświadczenie w obsłudze klienta / sprzedaży / działalności B2B
- Świetna organizacja pracy, sumienność i punktualność
- Znakomite zdolności interpersonalne i komunikacyjne
- Gotowość do podejmowania wyzwań, poznawania nowych branż, pracy z różnymi produktami

OFERTA
- Umowa o pracę (w trakcie 3-miesięcznego okresu próbnego 1/2 etatu bądź cały etat)
- Komfortowe warunki pracy
- Praca w międzynarodowym otoczeniu
- Szkolenia i specjalistyczne warsztaty w Rumunii i w Polsce

Wiecej info na http://www.bestjobs.ro/locuri-de-munca-sales-office-manager-poloneza/74981/5